ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Akyra Kadın Koşu Ayakkabısı Kırmızı/Füme

5.263,30₺ 7.519,00₺

La Sportiva Akyra Koşu Ayakkabısı

3 katman halinde yapılandırılmış, sıkı bir saya kullanır ve içten dışa şunları sağlar: dikişsiz yapı sayesinde konfor, ayak hareketini dinamik bir şekilde takip eden yenilikçi MicroLite Skeleton™ uygulaması sayesinde esneklik ve yapı,hHafif bir botu garanti ederken, kayalar ve kökler arasında olası aşınmalara karşı koruma sağlayan mikrofiber Flex-Guard™ yapısal uygulamaları sayesinde koruma. Olağanüstü stabilite, sayanın iki katmanı arasına yerleştirilen ve Bağcık sistemi ile bütünleşerek yapı ve rahat bir uyum sağlayan TrailCage System™ teknolojisi ile sağlanır. La Sportiva Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen dış taban, Impact Brake Systemne sahip FriXion XT liflerini ve koşarken ayağın doğal dış topuk, iç parmak desteğini destekleyen Trail Rocker teknolojisine sahip özel tasarımı kullanır.Darbe emilimi, koruma ve konfor, mükemmel bir geometrinin 3 kenarı: ayakkabı tasarımının geneline ilham veren origami. Akyra ile yarışmak bir sanattır.

Ürün Özellikleri

  • Astar: Kaymaz File
  • Saya:AirMesh Ultra-Comfort + termal yapışkan TPU MicroLite Skeleton™ uygulaması + Flex-Guard™ mikrofiber ekler ile tasarlanmış, nefes alabilen dış ağ
  • Ara taban:Enjekte EVA
  • Taban:Ortholite Dağ Koşusu
  • Taban:FriXion XT mix
  • Drop (Topukla burun arasındaki yükseklik farkı) :9 mm
  • Ağırlık:380g ( 42 numara tek ayakkabı)

Artıları

    + Yenilikçi 3 katmanlı yapı sistemi sayesinde tam oturan, rahat ve nefes alabilen saya + Özel Trail Rocker™ sistemli taban: koşarken ayağın doğal "dış topuk-iç parmak" desteğini destekler. + Ayakkabının genel yapısı, ayağın tam oturmasını garanti edecek ve aynı zamanda yapı ve koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Teknoloji

MID LONG DISTANCE:

Skyraces, dağ koşusu ve şehir parkı koşusu gibi bir dizi off-road koşusu için yaratılan çok yönlü ayakkabılar. Yüksek stabilite ve konfor sağlar
 

EVA

Enjekte kumaşın yüksek derecede sertleşmesi ve yüksek elastikiyeti. enjekte edilen orta tabanları kullanan bu modelleri, arazi yollarında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca, EVA Injected orta taban EVA'nın zaman içindeki "squash” etkisini önemli ölçüde azaltır ve ürünün tüm özellikleri boyunca aynı özellikleri korumasını sağlar.
 

ORTHOLITE MR

+ Daha serin bir ayak için nefes alabilir.
+ Eşsiz açık hücre yapısı bir nem yönetim sistemi oluşturur.
+ Uzun süreli yastıklama: iç taban zaman içinde kalınlığının% 95'inden fazlasını korur ve düzleşmez.
+ Daha hijyenik bir ayakkabı için anti-mikrobiyal
 

ALL GROUNDS:

Çok yönlü tabanlar, dağ eteğindeki taş, çimen, yosun ve çamur dahil her türlü arazi için idealdir. Yüksek nemde veya kuru zeminde koşmak için idealdir. Darbe Fren Sistemini içerir.
 

FRIXION® RED

Uzun yol tutuşunun mükemmel kombinasyonu. Her türlü arazide maksimum kavrama. Çok yönlü çift yoğunluklu tabanlar üzerinde kullanılır
 

VEGAN FRIENDLY

La Sportiva, uzun ömürlü ve yüksek performanslı tırmanma ve dağcılık botları ile dünyaca tanınmasına rağmen, ürünlerimizde herhangi bir hayvan bileşeni olmayan ve bu nedenle vegan müşterilere uyum sağlayan birçok ayakkabı ve giyim tarzı sunuyoruz.
 

IMPACT BRAKE:

Yenilikçi sistem, zemine olumsuz zemin etkisini emmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı yol tutuşunu iyileştirmek için uygulanır. La Sportiva'daki Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulan ve geliştirilen, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunuyor.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.