ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Bushido 2 Erkek Koşu Ayakkabısı Mavi/Sarı

6.722,10₺ 7.469,00₺

 
 La Sportiva

LA SPORTIVA BUSHIDO II KOŞU AYAKKABISI

Trail Runner Dergisi Editörün Seçimi Ödülü
Öncülü olan Bushido'nun teknik/estetik açıdan evrimleşmiş versiyonu olan Bushido II, arazi koşusu ayakkabıları dünyasında, teknolojik ve estetik olarak gerçek bir başyapıt. İnanılmaz hafifliği, ekstra zemin tutunumu ve agresif yapısıyla asfalt dışı tüm zemin türlerinde mükemmel bir stabilite ve benzersiz destek sunan Bushido II, skyrunning yarışmaları için özel olarak üretilmiş bir yarış ayakkabısıdır.
STB Control System™ teknolojisine sahip olan Bushido II, üst gövdesine yanlamasına yerleştirilmiş TPU bir destekle güçlendirilmiştir. Bu destek materyali üst gövdeden başlayarak orta tabanın merkez kısmını çevreler ve böylece ayakkabıyı stabil hale getirir. Üst katman ve orta taban arasındaki bu bağlantı sayesinde ayakkabı ayağa daha iyi oturur ve merkez kısımlarında daha ağır sabitleyicilerin kullanıldığı modellere kıyasla ağırlığı düşük tutmayı sağlar. The FriXion® Red çift bileşenli dış taban, farlı destek yüzeylerine sahiptir: ayakkabının yanlarından hafifçe dışa taşan yuvarlatılmış formdaki dişler, orta tabanı darbelerden korurken, zeminle olan açılarıysa ayakkabının en yüksek seviyede büküldüğü durumlarda bile stabilizasyonu desteklemeye devam eder. Bu da koşucunun, çimen, dal, çalı, taş gibi koşucunun dengesini bozabilecek teknik zorluğu çok daha fazla olan zeminlerde bile güvenle koşmanızı sağlar. Bushido II'nin tabanını tanımlayan üç öge mevcut: ayakkabının merkez kısmında maksimum destek, hareket serbestliği ve burun kısmındaki konfor. Tüm bu bileşenlerin sonucuysa, en talepkar koşucuların ihtiyaçlarına cevap verebilen, saf La Sportiva stilinde, oyunun kurallarını baştan yazan, arazi koşusu ayakkabılarında daha önce görülmemiş bir gövde… Bushido II: arazi koşucularının yeni rotası!

Teknik Özellikleri

Üst Katman:Termoplastik film destekli nefes alabilir, gözenekli file + Merkez kısmında sökülme önleyici dokuma ile desteklenmiş TPU iskelet
Astar: Kayma önleyici, nefes alabilir
Orta Taban:Sıkıştırılmış EVA ve STB Control System
Dış Taban:FriXion® Red
İç Taban:Ortholite® Ergonomik 4 mm iç taban
Topuk yüksekliği:6 mm
Ağırlık: 305 gr (42 numara tek)

 

 
 
 La Sportiva

Artılar

+ Minimum dikişle oluşturulmuş keskin tasarım
+ İç kısımda ayağa tam oturan yapı: ayağı sıkmadan ya da baskı oluşturmadan çorap gibi sarar
+ Maksimum konfor için tasarlanmış topuk bölgesi
+ Sürtünme ve aşınmaya karşı dirençli termoplastik film destekler
+ Daha yüksek yastıklama ve şok emicilik sağlayan EVA katman
+ Tüm zemin koşullarında maksimum tutunum sağlayan, farlı destek yüzeylerine sahip The FriXion® Red çift bileşenli dış taban
**Bushido II, maksimum konfor ve mükemmel zemin tutunumu arayanların taleplerinden fazlasını karşılıyor. Optimum yastıklama, ayağın doğal formuna uyumlu, hafif, stabil, hızlı tepki veren, her türlü arazi koşulunda maksimum tunuma performansına sahip ve agresif tabanıyla attığınız her adımın karşılığını alacaksınız. Yüksek teknik zorluğa sahip patikalardaki benzersiz performansı ve korumasıyla Bushido II tüm arazi koşularındaki yol arkadaşınız olacak.

KullanIlan Teknolojİler

 
Skala

MID LONG DISTANCE:

Skyrınning, şehir parkları, dağ koşusu gibi farklı türlerdeki arazi yapılarına uyum sağlayan çok yönlü ayakkabı serisi yüksek stabilite, şok emicilik ve konfor sunar
 
Skala

EVA

Daha yüksek seviyede yastıklama ve elastikbıları, arazi koşucuları için ideal kılar. Dahası, enjekte EVA orta tabanlar, eziyet. Bu iki özellik ilerideki ayağa ağırlık verildiği andaki itiş gücünü destekler ve böylece enjeksiyon EVA (etilen vinil asetat) orta taban kullanılan ayakkailme etkisini en aza indirir ve ürünün niteliğini sürekli hale getirir. .
 
Skala

ORTHOLITE MR

Dağ koşusu koleksiyonu, Ortholite tarafından üretilmiş 2 farklı kalınlıktaki seçkin La Sportiva iç tabanlara sahiptir. Modellerin hem erkek hem kadın versiyonları mevcuttur ve materyal yoğunluğu bakımından farklılık gösterirler.
+ Daha ferah ayaklar için nefes alabilirlik.
+ Benzersiz açık hücre yapısı, harika bir nem kontrol
sistemi meydana getirir.
+ Uzun ömürlü yastıklama: iç taban zaman içinde
kalınlığının %95'ini muhafaza edecek ve düzleşmeyecektir. + Daha hijyenik bir kullanım için anti-mikrobik
elemanlar ve yıkanabilir materyal.
 
Normel Volume

ALL GROUNDS:

Kaya, çarşak, yosun ve çamur dahil her türlü zemine uyumlu tabanlar. Hem yüksek nem ve ıslak zemin, hem de kuru zemin şartlarında koşmak için ideal seçim. Impact Break Sütem ile eşgüdümlü çalışır.
 

FRIXION® RED

Çift Bileşenli Materyal Zemin tutunumu, uzun ömür ve şok emiciliğin mükemmel kombinasyonu. Çok yönlü, çift yoğunluklu tabanlarda kullanılır.
 

VEGAN FRIENDLY

La Sportiva, uzun ömürlü ve yüksek performanslı tırmanma ve dağcılık botları ile dünyaca tanınmasına rağmen, ürünlerimizde herhangi bir hayvan bileşeni olmayan ve bu nedenle vegan müşterilere uyum sağlayan birçok ayakkabı ve giyim tarzı sunuyoruz.
 
Normel Volume

IMPACT BRAKE:

La Sportiva ar-ge departmanı tarafından geliştirilen Impact Brake System (Darbe Fren Sistemi), zeminden gelen darbe etkisini sönümlemek, yokuş aşağı hareket ederken zeminle olan temas yüzeyini ve tutunumu arttırmak için kullanılan yenilikçi bir sistemdir.
Zeminden gelen darbe etkisini azaltarak, yarış ve antrenmanlarda ciddi avantaj sağlar. Tabandaki dişlerin benzersiz konumlanışı, maksimum darbe emilimi için mümkün olan en yüksek sayıdak dişin zeminle temas etmesini sağlar.
 
Normel Volume

ERGONOMIC :

Çok kompakt ve ergonomik şekil ayak rahatlığınızı artırmak için tasarlanmıştır.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Benzer Ürünler