ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Jackal II Kadın Koşu Ayakkabısı Mavi/Kırmızı

5.067,30₺ 7.239,00₺

La Sportiva Jackal II Kadın Koşu Ayakkabısı

Yenilikçi INFINITOO ™ yüksek enerji geri dönüştürülmüş teknolojisi sayesinde olağanüstü yastıklama ile karakterize edilen, ULTRA yarışları ve uzun mesafe koşu dünyasına adanmış modelin II. Versiyonu. Çevre Dostu içeriğe sahip yeni saya malzemeleri ve kavrama, sarma ve nefes alabilirlik sağlayan yeni topuk ve dil yapıları, ağırlığı önemli ölçüde azaltır.

Ürün Özellikleri

 • Maksimum havalandırma ve konfor için yan file
 • Doğrudan Sayanın yan panellerine entegre edilmiş ilmekli bağcık: Uzun mesafeli koşularda ayak hacimleri yükseltme eğilimindeyken hacmin uyumunu kolaylaştırır
 • Yenilikçi çift yoğunluklu EVA taban / ara taban paketi, bir tane daha yastıklama ve daha fazla denge sağlama yeteneğine sahiptir. Yüksek enerji geri dönüşüne sahip iki dahili darbe emici ped olan Infinitoo™ teknolojisi ile donatılmıştır.
 • Uzun mesafelerde kullanım için tasarlanmış rahat ve geniş uyum

Artıları

  Ağırlık: 275 gr (tek ayakkabı)
 • Drop (Topukla burun arasındaki yükseklik farkı) :7 mm
 • Topuk:29 mm
 • Ön:22 mm
 • Dişli Uzunluğu:3,5mm
 • Saya:Geri dönüştürülmüş malzemeden sandviç file. + termo-yapışkanlı TPU takviyeleri + mono-burr Naylon yan paneller
 • Astar:Geri dönüştürülmüş malzemede aşınmaya dayanıklı file
 • Taban:Ortholite® Hybrid Dağ Koşusu® Ergonomic 4 mm
 • Ara taban:Infinitoo™ Teknolojili EVA + yüksek yoğunluklu,EVA+ ek dahili yastıklama platformu
 • Taban:Yan IBS dişli, çift bileşenli FriXion® Red

Teknolojiler

KullanIlan Teknolojİler

 

EVA

Daha yüksek seviyede yastıklama ve elastikbıları, arazi koşucuları için ideal kılar. Dahası, enjekte EVA orta tabanlar, eziyet. Bu iki özellik ilerideki ayağa ağırlık verildiği andaki itiş gücünü destekler ve böylece enjeksiyon EVA (etilen vinil asetat) orta taban kullanılan ayakkailme etkisini en aza indirir ve ürünün niteliğini sürekli hale getirir. .
 
 
 

FRIXION® RED

Çift Bileşenli Materyal Zemin tutunumu, uzun ömür ve şok emiciliğin mükemmel kombinasyonu. Çok yönlü, çift yoğunluklu tabanlarda kullanılır.
 
 
 

ERGONOMIC :

Çok kompakt ve ergonomik şekil ayak rahatlığınızı artırmak için tasarlanmıştır.

ULTRA LONG DISTANCE

Uzun mesafe, zorlupatika ve maraton yarışları veya zorlu antrenman seansları için idealdir. Son derece koruyucu ve şok emici bir ayakkabıdır.

Uzun mesafe, zorlupatika ve maraton yarışları veya zorlu antrenman seansları için idealdir. Son derece koruyucu ve şok emici bir ayakkabıdır.

EVA - INJECTED:

Kumaşın yüksek derecede yastıklama ve yüksek elastikiyet derecesi. Bu özellikler, koşarken tahrik aşamasında "itmeye" yardımcı olarak enjekte orta taban kullanan bu modelleri arazi yollarında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca, EVA Enjeksiyonlu orta taban, EVA'nın zaman içindeki "ezilme" etkisini önemli ölçüde azaltarak ürünün tüm kullanım süresi boyunca aynı özellikleri korumasına olanak tanır. La Sportiva Dağ Koşusu® ayakkabısı, stile ve gereken performansa bağlı olarak 3 farklı türde ara taban kullanır

OrthoLite® Hybrid MR

Dağ Koşusu modellerinde, OrthoLite® Hybrid'in üretim sürecinden elde edilen %20 oranında geri dönüştürülmüş malzeme kullanılarak üretilen özel çevre dostu La Sportiva iç tabanlar kullanılır. Bu tabanlar hem erkek hem de kadın ayakları için tasarlanmıştır ve kalınlıkları ve malzemeleri ortalama bir kullanıcının ağırlığına uyacak şekilde farklılık gösterir.

•Çevre dostu ve yıkanabilir: Geri dönüştürülmüş kauçuk içerirler ve makinede yıkanabilirler.
• İç taban havalandırması ve son derece nefes alabilen PU köpük hücreleri sayesinde maksimum taşıma konforu: ayak her zaman kuru ve mükemmel sıcaklıkta tutulur.
•Terin dışarı atılmasını kolaylaştırarak ayağın kuru kalmasını sağlar.
• Malzeme sıkışmasını zaman içinde %5'in altına düşüren anti-kompresyon teknolojisi sayesinde geliştirilmiş dayanıklılık.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.