ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Ultra Raptor II Erkek Koşu Ayakkabısı Mavi/Sarı

4.990,30₺ 7.129,00₺

La Sportiva Ultra Raptor II Koşu Ayakkabısı

Ünlü Ultra Raptor modelinin estetik yeniden düzenlemesi, uzun mesafeli arazi yolları ve uzun süreli antrenman seansları için geliştirilmiş patika koşu ayakkabısı. Saya, son derece nefes alabilen hava ağlı kumaştan yapılmıştır ve her durumda mükemmel darbe emilimi ve rampa açısındaki etkiyi azaltmak için farklı kalınlıkta (parmak kısmında daha fazla, topukta daha alçak) yumuşak EVA'dan darbe emici bir Dayanıklılık Platformu entegre edilerek birleştirilmiştir. Dengeleyici topuk, traverslerde mükemmel kontrol sağlar. Bağcık sistemi, iç elastik kumaş üzerine dikilen ilmekler ve dış file üzerindeki yüksek frekanslı takviyeler sayesinde saya ile entegre edilmiştir: bu sistem, bağcıkların gerginliğini tüm saya üzerine dağıtmanızı ve ayağı sarmanızı sağlar; mükemmel bir giyim konforu için mümkün olan en iyi yol budur.

Ürün Özellikleri

 • Astar:File + kolay uyum ve topuk stabilitesi için PU deriden "Easy-in" ek parça
 • Taban:Ortholite® Hybrid Dağ Koşusu
 • Ara taban:Şok emici enjeksiyonlu EVA
 • Taban:IBS ve entegre darbeye dayanıklı kauçuk burunlu FriXion White
 • Ağırlık:355 g (tek ayakkabı)

Artıları

  + Son derece nefes alabilen Air-Mesh kumaş saya
  + Sürtünmeyi önleyici mikrofiber parçalı file astar
  + Engebeli arazilerde mükemmel kontrol için arka dengeleyici topuk
  + Daha fazla yastıklama, rampa açısını azaltma ve taş/kaya koruma etkisi için Endurance Platform iç taban
  + İnişlerde daha iyi frenleme için belirgin Trail Bite Topuk ile FriXion® White taban
  + Özel Bağcık sistemi sayesinde mükemmel hacim ayarı ve ayak sarma: ilmekler sayanın iç kısmına dikilir ve dış kısım yüksek frekanslı takviyelerle güçlendirilir: bu sistem bağcıkların gerginliğinin tüm saya boyunca dağıtılmasını sağlar
  + Geniş ayaklı koşucular için konforlu WIDE FIT versiyonu da mevcuttur

Teknoloji

 
 
 

EVA

Yüksek derecede yastıklama ve kumaşın yüksek elastikiyeti. Bu özellikler, koşarken "itici güç” özelliği sağlayarak enjekte edilmiş ara taban kullanan bu modelleri, arazi yollarında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca, EVA Enjekte edilmiş ara taban, zaman içinde EVA'nın "ezilme" etkisini büyük ölçüde azaltarak ürünün tüm kullanım süresi boyunca aynı özellikleri korumasına olanak tanır.
 

ORTHOLITE MR

+ Daha serin bir ayak için nefes alabilir.
+ Eşsiz açık hücre yapısı bir nem yönetim sistemi oluşturur.
+ Uzun süreli yastıklama: iç taban zaman içinde kalınlığının% 95'inden fazlasını korur 
+ Daha hijyenik bir ayakkabı için anti-mikrobiyal
 
 

ALL GROUNDS:

Çok yönlü tabanlar, dağ eteğindeki taş, çimen, yosun ve çamur dahil her türlü arazi için idealdir. Yüksek nemde veya kuru zeminde koşmak için idealdir. Darbe Fren Sistemini içerir.
 
 

FRIXION® WHITE

Her türlü kullanım ve araziye yanıt veren kavrama ve dayanıklılık parametrelerine sahip dış taban yaratmayı amaçlayan kapsamlı bir Ar-Ge sonucudur. Frixion serisi, dağ koşularından, tırmanma ayakkabılarına kadar 5 adet özel formüle edilmiş bileşik kullanır.
 
 

IMPACT BRAKE:

Yenilikçi sistem, zemine olumsuz zemin etkisini emmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı yol tutuşunu iyileştirmek için uygulanır. La Sportiva'daki Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulan ve geliştirilen, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunuyor.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.