ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Mysupplement Creatine Monohydrate Aromasız 1000g

1.275,00₺ 1.500,00₺

Ürün Bilgisi

MySupplement kreatin, %100 saf formda kreatin monohidrat içerir. Toz formundadır ve aroma içermez. 1 ölçeğinde 5 gram saf kreatin bulunur. Aroma içermediği için ister sevdiğiniz bir takviyenin (protein tozu, BCAA vs.) içerisine ilave edebilir ya da bir meyve suyu ile içebilirsiniz.

Kreatinin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksel aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye dönüştürür. Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. 

Kreatin ne zaman kullanılır?
Kreatin ATP üretimini artırdığı için, sadece antrenman öncesinde kullanıldığı düşünülmektedir. Oysa keratin depolanarak kullanılan bir aminoasit asittir. Yani antrenman öncesinde aldığınız kreatini, tıpkı antrenman öncesinde alınan basit bir karbonhidrat gibi hemen o antrenmanda kullanmazsınız. Vücudunuz önce depolanan kreatini kullanır. Aldığınız keratin de eksilen depoları takviye eder. 

Bu yüzden tavsiyemiz kreatini antrenmandan sonra, tercihen basit bir karbonhidrat kaynağı ile beraber (örn: muz, karbonhidratlı bir içecek) tüketmeniz. Antrenmandan sonra kaslarınız, kreatin gibi gıdaları almak için daha fazla hazırdır. Stoklar yenilenir, kas hücrelerinin hacmi artar ve büyüme hızlanır. 

Kreatin mesh büyüklüğü nedir?
200 mesh ince mikronize kreatin içerir. Keratin mesh büyüklüğü, kreatin partiküllerinin boyutunu ifade eder. Dünyada bu konuda altın standart 200 mesh kreatindir. 200 mesh kreatin suda kolay ve hızlı bir şekilde karışır. Vücutta hızla emilir ve biyo yararlanımı yüksektir. 

Nasıl Kullanmalısınız?

Antrenmandan sonra, 1 ölçek (5gr) ürünü 200-250ml sıvı ya da tercihen bir meyve suyu ile karıştırarak antrenman sonrasında kullanabilirsiniz. Kullanacağınız sıvının miktarı kreatinim sadece yoğunluğunu yani tadını değiştirecektir. Etkisinde herhangi bir fark yaratmayacaktır. Damak tadınıza göre istediğiniz miktarda sıvı kullanabilirsiniz. Sıvı miktarını ne kadar azaltırsanız, tadı o kadar yoğunlaşacaktır. 

MySupplement markası hakkında

Hakkımızda
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında Türkiye’nin öncü olan Farmatek tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor. Mysupplement markası, Farmatek ailesinin üreticiden tüketiciye aracısız modelidir.

Farkındayız!
Ülkemizde artan maliyetlerden dolayı kaliteli ham madde ile üretilmiş supplement ürünlerin ulaşım her geçen gün zorlaşmaktadır.

Bu yüzden yanınızdayız!
Farmatek ailesi olarak bu zor süreçte her zaman olduğu gibi önceliğimiz etiket değerlerine %100 sahip, en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmak.

Ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz.

Farmatek olarak ürünlerimizi kendi tesisimizde GMP kalitesinde üretiyoruz. Hiçbir aracı olmadan sadece mysupplement.com.tr web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede en yüksek kaliteyi, optimum fiyat ile sizlerle buluşturabiliyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.