ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Nui Yoga 2'li Palo Santo Ağaç Tütsü

199,00₺

Palo Santo Nedir?

Yaklaşık 900 yıldır şifa dağıtan bir ağaç olarak bilinen Palo Santo, Güney Amerika’nın kıyılarında yetişir. Ağaçtan elde edilen parçalarla tütsü yapılır. Limon, nane ve çam kokularına sahip olan Palo Santo hem yağı hem de tütsü ile kullanılan bir ağaç türüdür.

Palo Santo Tütsü Yararları

Meditasyon ve yoga gibi aktivitelerin vazgeçilmez tütsüsü Palo Santo, kişiye yüksek bir enerji ve canlılık vererek kötü enerjileri yok ediyor. Tütsünün dumanı stres, anksiyete gibi çeşitli korkuların oluşmasını önleyerek kişiyi saniyeler içinde iç huzura kavuşturur..

Mistik kokusu ve şifalandırma özelliğiyle bedensel ve ruhsal hastalıklara da iyi geldiği öne sürülen Palo Santo, en iyi tütsü olarak anılmaktadır. Hayal dünyanızı da zenginleştirmeyi vaad eden Palo Santo’nun,dilek anlarınızda da kullanılması önerilmekte.

Manevi yükseliş ve fiziksel iyileşme sağladığı bilinmektedir.

Palo Santo Nasıl Kullanılır?

Ahşap çubuğu ucundan 30 saniye kadar tutuşturup, mum üflercesine alevi söndürmek. 1-2 dakika süresince çubuk tütmeye devam edecektir. Tüten dumanı bedeninizin veya bulunduğunuz ortamın enerjisini değiştirmek için yeterli olacaktır. Aynı çubuğu uzun süre kullanabilirsiniz.

10-15 Cm uzunluğundadır.

Colombia'dan ithal edilmiştir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.