ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Talya Foods Filizlendirilmiş Yeşil Mercimek 200g

89,00₺

Talya Foods Organik Filizlendirilmiş Yeşil Mercimek Pişirme Önerisi:

+ Bir tencereye 200g "Talya Foods Organik Filizlendirilmiş Yeşil Mercimek" ve üzerini geçecek miktarda su ekleyiniz. Kaynadıktan sonra altını kısıp, yumuşayana kadar pişirin.

Afiyet olsun :)

Talya Foods Organik Filizlendirilmiş Yeşil Mercimeği dilerseniz salatanıza ekleyebilir, çorbalarınızda ve yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Besin değeri yüksek, protein zengini, sindirim sistemine dost organik filizlendirilmiş yeşil mercimek tüm öğünlerinizde size eşlik edecek muhteşem bir fonksiyonel lezzettir.

Serin, kuru ve rutubetsiz yerde saklayınız.


Her 100 gr için Enerji ve Besin Değerleri*
Enerji Kcal / kj 

106 kcal 

Karbonhidrat(g) 60
Protein(g) 8,96
Yağ(g) 0,55
Doymuş Yağ(g) 0,057
Diyet Lif(g) 17
  Günlük Değer
Kalsiyum 25mg 2%
Demir 3,21mg 18%
Potasyum 322mg 7%

 *Doğal ürün olduğu için değerler değişkenlik gösterebilir. 


Bu ürün, T.C. 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu ve ilgili Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş olup, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş TR-OT-42 yetki no.lu Met Ekolojik Kontrol Sertifikasyon Ltd. Şti. tarafından kontrol edilip sertifikalandırılmıştır.

Ayrıca tüm ürünlerimiz 
bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olan HACCP 22000, ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 belgelerine sahip tesisimizde üretilir. Tesisimizde sadece glutensiz ürün üretilmekte olup, çapraz bulaşma riskleri önlenmiştir.

Satın almış olduğunuz ürünler, hammadesindenambalaj malzemesine kadar izlenebilirlik açısından her aşamaları denetlenmektedir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.