ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Talya Foods Karnıyarık Otu Tozu 200g

224,25₺ 299,00₺

Karnıyarık Otu Tozu 200g 

Karnıyarık Otu Tozumuzu, glütensiz tatlı ve tuzlu hamur işlerinde, ekmek yapımında, hamura esneklik ve elastikiyet katmak için kullanabilirsiniz.

Yumurta, süt ürünleri, renklendirici, koruyucu, tatlandırıcı, yapay aroma verici, mısır, pirinç ve ilave nişasta içermez.

Serin, kuru ve rutubetsiz yerde saklayınız

*Doğal ürün olduğu için değerler değişkenlik gösterebilir.

Her 100 gr için Enerji ve Besin Değerleri*
Enerji Kcal / kj 

360 kcal

Karbonhidrat(g) 43
Protein(g) 4,3
Yağ(g) 1,2
Lif(g) 81,1
Şeker(g) >0,5
Sodyum(g) 0,02

 


Bu ürün, T.C. 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu ve ilgili Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş olup, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş TR-OT-42 yetki no.lu Met Ekolojik Kontrol Sertifikasyon Ltd. Şti. tarafından kontrol edilip sertifikalandırılmıştır.

Ayrıca tüm ürünlerimiz 
bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olan HACCP 22000, ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 belgelerine sahip tesisimizde üretilir. Tesisimizde sadece glutensiz ürün üretilmekte olup, çapraz bulaşma riskleri önlenmiştir.

Satın almış olduğunuz ürünler, hammadesindenambalaj malzemesine kadar izlenebilirlik açısından her aşamaları denetlenmektedir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.