ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Babolat RPM Power Paket Tenis Raketi Kordajı electric brown

700,00₺

Babolat RPM Power Paket Tenis Raketi Kordajı

Babolat, spin ve gücü optimize etmek için geliştirilmiş yeni RPM Power tenis ipini sunar . İkonik RPM ailesine en son eklenen, yeni bir ko-polyester monofilament yapı ile yapılan, darbe hissini, rahatlığı ve ipler arasında kaymayı en üst düzeye çıkarmak, geri çekmeyi ve itmeyi kolaylaştırmak için tasarlandı. Bu kordaj, topa çarpma hissini öğrenmek isteyen yüksek performanslı oyuncular için neredeyse bir zorunluluktur.

  • Kordaj Türü: Monofilement
  • Uzunluk: 12m
  • Çekim: 1 Adet

Özellikleri:

  • Güç: Eşsiz bir ekstrüzyon sistemi, harika bir dönüş sağlarken bir monofilament için emsalsiz bir güç sağlar. Özel ek kaplama, olağanüstü bir "net" his, benzersiz bir his sunar.
  • Dayanıklılık: Ko-polyester bileşimi, RPM ailemizi çok dayanıklı monofilamentler yapar. Zamanla kordaj performansı bekleyen ağır vuruşcular için idealdir.
  • Spin: Düşük yoğunluklu ko-polyesterli sekizgen yapı, topa olağanüstü bir spin katıyor ve olağanüstü bir dönüş sağlıyor.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.