ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

RPM ROUGH 200M Yellow

10.000,00₺

Babolat Rpm Rough 200M Kordaj Paket

Babolat Rpm Rough 200M Kordaj, oyununuza mükemmel bir dönüş getiriyor. İpteki dokuyu tam anlamıyla hissedebilirsiniz. Felix Auger-Aliassime dahil dünyanın en iyi oyuncuları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Telleriniz raketinizin motorudur. Raketinizin performansının yarısı tellerinizden gelir. Bu, doğru dizeyi seçmenin önemli olduğu anlamına gelir. 1875'te tenis ipini icat ettik. O zamandan beri yenilikler yapıyoruz, böylece elinizden gelenin en iyisini yapabilir ve oyundan her zamankinden daha fazla keyif alabilirsiniz.

Faydalar

Dönüşler: Sekizgen bir yapı ve pürüzlü bir doku ile yüksek yoğunluklu bir ko-polyesterin birleşimi, topa olağanüstü bir dönüş katıyor ve emsalsiz bir dönüş seviyesi getiriyor.

Dayanıklılık: Ko-polyester bileşimi, RPM ailemizi çok dayanıklı monofilamentler yapar. Sert kırıcı oyuncular için idealdir. Kabartmalı logo, daha iyi bir dayanıklılık için daha fazla sürtünmeyi azaltır.

Kontrol: RPM ailesi dizelerimizin sıkı tepkisi, tüm atışlarınızda isabetlilik elde etmek ve topu sahada tutmak için harika bir kontrol sağlar.

Özellikler:

  • Dize türü: Polyester Mono Filament
  • Spor: Tenis
  • Ölçü: 1.30 mm
  • Uzunluk: 200 m (656 fit)
  • Bileşim: Ko-polyester
  • Üretim yeri: Fransa

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.