ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Dunlop CX400 Tour Kordajsız Tenis Raketi ORJİNAL

7.999,99₺

Dunlop CX400 Tenis Raketi

Dunlop, CX 400 Tour ile modern bir oyuncunun raketinin saf hızını ve kolay dönüşünü daha klasik bir hisle birleştiriyor. CX 200 Tours ile karşılaştırıldığında, bu stick biraz daha büyük bir başlığa ve daha kalın bir kirişe sahip olup, CX serisinin bilinen olağanüstü kontrol ve hissinden ödün vermeden ona biraz daha fazla güç kazandırır. Bu raket aynı zamanda 16x19 kordaj deseninin yanı sıra kolay hızlanma özelliği de sunarak topu spinle doldurmaya yetecek kadar kavrayıcı ve esnek hale getiriyor. CX 400 Tour, tüm sahadaki etkileyici hızına ek olarak, daha yüksek tempo seviyelerine rahatça yön vermek için ağda yeterli stabiliteye sahiptir.

CX ailesinin diğer üyeleri gibi, bu raketin harika hissi de kısmen birkaç yenilikçi malzeme teknolojisinden geliyor. İlkinin adı FlexBooster Şafttaki ince kauçuk malzemedir. Kontrol edilmesi çok önemli olan canlı ve bağlı olma hissinden ödün vermeden sert titreşimleri sönümleyen ince bir kauçuk malzemedir. Diğer malzeme teknolojisi olan Sonic Core üst çemberde bulunur ve Infinergy adı verilen benzersiz esnek bir maddeyle darbe şokunu yumuşatır . Bu stick aynı zamanda daha rahat, spin dostu ve hızlı tepki veren bir vuruş deneyimi yaratmak için kordaj aralığını optimize eden PowerGrid StringTech sisteminden de faydalanıyor. Sonuç olarak, 400 Tour'un piyasaya sürülmesiyle Dunlop, CX serisine değerli bir katkı sağladı. Kontrol edilebilir güce ve ortalamanın üzerinde rahatlığa sahip hızlı, tüm sahalarda kullanılabilen bir silah arayan orta düzey oyuncular bunu demo listelerine eklemelidir

Özellikler:

  • Ağırlık: 300gr
  • Yüzey: 100inç
  • Denge: 330 mm
  • Profil: 24 mm
  • Uzunluk: 645 mm
  • Desen: 16x19

Teknolojiler:

  • Flex Booster: Raketin kalbine entegre edilmiş yüksek elastikiyet katmanı, oyun sırasında titreşimleri azaltmak ve daha iyi hisler sunmak için tasarlanmıştır.
  • Sonic Core: darbe titreşimlerinin %37'sini en aza indirebilen, çok hafif ve esnek bir malzeme . Daha fazla stabilite ve daha düşük yaralanma riski elde etmek.
  • Power Grid String Tech: Etki alanından güç aktarımını optimize etmek için tatlı noktayı %30'a kadar artırarak geri dönüşü imkânsız güçlü atışlar elde edin.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.