ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Jack Wolfskin Eisbach Kadın Outdoor Montu cold coffee

8.850,00₺ 11.799,99₺

Jack Wolfskin Eisbach Uzun Palto

Gri kış günlerine şık bir ışıltı getiren yanardöner bir yüz kumaşına sahiptir. TEXASHIELD kumaşımızın bu özel versiyonu aynı zamanda nefes alabilir, rüzgar geçirmez ve yüksek oranda su iticidir. Ve bu uzun palto sadece harika görünmekle kalmaz, geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış yüksek kaliteli PRIMALOFT® sentetik elyaf dolgusu sayesinde sizi sıcak ve rahat tutar. Yan fermuarlar, gerektiğinde daha fazla hareket özgürlüğü ve havalandırma için açılabilir.

Özellikler:

  • Kuş tüyüne sentetik bir alternatif
  • Rüzgar geçirmez, çok su itici
  • Nefes alabilir
  • Sıcak sentetik elyaf yalıtım
  • Yan fermuarlı
  • Kapüşonlu
  • Geri dönüştürülmüş malzemelerle
  • bluesign® sertifikalı
  • Ağırlık: 793 g (S beden)

Teknolojiler:

TEXASHIELD PRO
Yüksek derecede aşınma konforuna sahip rüzgar geçirmez malzememiz

TEXASHIELD teknolojisi öncelikle esnek softshell ürünler için kullanılır, ancak aynı zamanda hafif yalıtımlı giysilerin ve rüzgarlıkların dış malzemelerinde de bulunur.

TEXASHIELD PRO %100 rüzgar geçirmez, yüksek oranda su itici ve nefes alabilirdir ve soğuğa ve rüzgara karşı etkili bir şekilde koruma sağlar. 3 katmanlı malzeme esnektir, hareket özgürlüğü sağlar ve ek iç katmanı sayesinde yalıtım sağlar.

PRIMALOFT®
PrimaLoft® yalıtım ve kumaşlar: sıcak - kuru - yumuşak - dayanıklıdır.

Kuş tüyüne sentetik bir alternatif: Ağırlıklı olarak polyesterden üretilen ultra ince, doğal olarak su tutmayan elyaflar sıcaklığı düzenler ve konfor ve refahı garanti eder.

İnce, yumuşak PrimaLoft® elyaflar, çok sayıda yıkamaya ve çok çeşitli aktivitelerden kaynaklanan streslere dayanan özellikle dayanıklı bir sentetik elyaf dolgu oluşturur.

Lifler diğer sentetik yalıtım malzemelerinden çok daha ince olduğu için daha fazla hava depolayabilir ve daha az sıkıştırılabilir. Bu nedenle, kuş tüyü benzeri dolgu esas olarak ceketleri yalıtmak için kullanılır.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.