ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Merrell MTL Long Sky 2 Kadın Patika Koşu Ayakkabısı TANGERINE 1

4.674,99₺ 5.499,99₺

Merrell MTL Long Sky 2 Patika Koşu Ayakkabısı

Merrell Test Laboratuarı, bu uzun mesafe arazi ayakkabısını hayal etmek için Hardrock 100 ve İspanya'nın zorlu Transvulcania gibi zorlu dağ yarışlarının galibi profesyonel ultra koşucu Anna Frost ile birlikte tasarladı.
Bu dayanıklı ultralar düşünülerek tasarlanan Long Sky, zorlu arazileri ve zorlu zirveleri takip eden koşuculara hitap ediyor.
Üstte, yırtılmaya karşı dayanıklı kumaş, file ve yansıtıcı ayrıntılara sahip TPU kombinasyonu, iç patik çorabı ayağı tam sarmaya ve çamurun ayakkabının içine girmemesini sağlar.
Alt kısımda, 5 mm Vibram kauçuk pabuçlar tutuş ve dayanıklılık sunar.

Özellikler:

  • Nefes Alabilir ve Rahat Üst Kısım: File üst kısım, koşu ne kadar uzun olursa olsun havanın akmasını ve ayaklarınızın rahat etmesini sağlamak için tasarlanmıştır.
  • Koruma için, TPU kaplamalar yolun tehlikelerini uzak tutmak için stratejik olarak yerleştirilmiştir ve dayanıklılık ve ayağa biraz destek sağlar.İç patik, ne kadar teknik olursa olsun,
  • Arazide sağlam bir duruş ve güven için ayağınızın etrafında süper rahat ve kişisel bir tutuş sağlar.
  • Kalıplanmış topuk dolgusu kaymayı önler ve geleneksel bağcık sistemiyle birlikte mükemmel bir uyum sağlar.
  • Dayanıklı Orta Taban: Uzun süreli konfor ve hızlı tepki veren EVA orta taban, dengeli bir sürüş, yastıklama ve iyi koruma sunar.
  • Ayrıca hafif bir destek için ince bir orta tabana sahiptir.
  • Vibram Megagrip Dış Taban: Dünyanın en ünlü dış taban bileşenlerinden biri. Çok dayanıklı olan kauçuk, engebeli ve zorlu arazilere dayanabilirken, 5 mm'lik çok yönlü pabuçlar,
  • Çeşitli arazi yüzeylerinde üstün çekiş gücü sunar.

Teknolojiler:

Vibram Megagrip: Çamurlu yollar, taşlar ve asfalt, ayakkabı tabanlarını zorlayan yüzeylerdir. Vibram, her türlü arazi koşulunda bu aşınma ve yıpranmayı en aza indirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir ayakkabı tabanıdır.


Merrell ayakkabılarının büyük bölümünde bu dayanıklı ve kaymaz Vibram taban bulunur.


Eva Köpük Taban: Eva taban emme gücü oldukça yüksek bir malzemedir. Bu sayede dıştan yapılan baskıları ve kişinin vücudunun bindirdiği ağırlığı rahatlıkla emerek kişiyi rahatsız etmez.Dıştan gelen darbelerden ayağın zarar görmesini engellediği gibi uzun süreli ayakta kalmalarda etkili bir koruma sunar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.