ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Nui Yoga Palo Santo & Adaçayı Tütsü

199,00₺

Palo Santo  & Adaçayı Tütsü

Yüzyıllar boyunca kulanılan Adaçayı ve Palo Santo tütsüsü, şifalı bitkilerden elde edilerek insanlara faydalı olması amacıyla yakılmaktadır. 

Tütsü ruh ve beden sağlığı için yenilenme, arınma ve dingilik sağlar. Güzel kokuları sayesinde de bulunduğunuz ortamı ferahlatır, temizler ve daha fazla odaklanmanıza yardımcı olur. 

Mistik ortamların aranan kokularından olan Palo Santo ve Adaçayı tütsü, şifa kaynağı olarak da bilinir. Adaçayı tütsüsünü ayda bir kere kullanmak yeterli olurken, Palo Santo tütsüsü farklı yapısı sebebiyle uzun süre kullanıma uygunudur. 

Ne Zaman, nasıl Kullanılır? 

Yoga ve meditasyon çalışmalarınızdan önce, Dinginliğe ihtiyaç duyulduğunda, Bulunduğunuz ortamın enerjisini yenilemek için, Niyet çalışmaları yaparken, Stres anlarında veya öncesinde kullanıma uygundur. 

Tütsü yakmak,hem havayı hem de düşünceleri temizlemek için kullanılır. Konsantrasyon gerektiren çalışmlarda işe odaklanmanız da etkili olan tütsü, ilham vererek yaratıcılığı da besler. 

Doğal tütsü dumanı antibakteriyel, mantar öldürücü özelliklere sahiptir. Hoş kokusu sebebiyle büyülemesine rağmen tütsüyü sadece ortamlara güzel koku yayan bir araç olarak görmek yanlış olacaktır. 

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.