ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Trec Solid Mass 3000 gr

1.089,00₺

Trec Solid Mass 3000 gr  Hakkında:
 
Trec SOLID MASS, vücut kütlesini artırmayı hedefleyen yoğun antrenman yapan sporcular içintasarlanmış karbonhidrat ve protein bazlı bir temel kazanç takviyesidir. Trec SOLID MASS, kısa,orta ve uzun zincirli karbonhidratlar ile whey protein konsantresi içerir. Ürün, kas kütlesini artırmaya ve korumaya yardımcı olan protein kaynağıdır. Trec SOLID MASS, günlük diyetinizde vitamin takviyesini destekleyen bir kompleksle güçlendirilmiştir.
 
Trec Solid Mass 3000 gr Nasıl Kullanılır?
 
Ürünün bir porsiyonu 100 g (3,5 ölçek) 250 ml su ile çözünene kadar karıştırın. Günlük olarak 4 porsiyon alın. Antrenman günlerinde: İlk porsiyonu sabah kalktıktan sonra, ikinci porsiyonu antrenmandan sonra en fazla 1,5 saat içinde alın, kalan porsiyonları öğünler arasında alınması tavsiye edilir. Antrenman yapılmayan günlerde: İlk porsiyonu sabah kalktıktan sonra, kalan porsiyonları öğünler arasında alın.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.