ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rebuwo Kaydırmaz Doğal Kauçuk Yoga Matı Pilates Mat Yeşil Desenli

1.999,99₺ 2.200,00₺

Yoga ve pilates esnasında dikkat dağıtmayan,konsantrasyonu bozmayan ortam ile zemin çok önemlidir. DoğalKauçuk Rebuwo yoga matı her ortamda yoga ve pilates egzersizleriyapmak için size uygun alan yaratır. Doğal kauçuk yoga matları özenle seçilmişrenkleri ile bu eşsiz deneyiminizi daha keyifli hale getirecektir. Yüzeytasarımındaki hizalama çizgileri ile yoga pozlarında duruşlarınızın yeriniayarlayabilir, pozisyonlarınızı daha sağlıklı oluşturabilirsiniz.

Doğal kauçuk malzemesi iledayanıklı ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Kaymayan özel kauçuk alt yapısıile ıslak veya kuru zemin fark etmeksizin kullanıma uygundur. Aynı zamanda özeltasarım yüzeyi sayesinde kir tutmaz, kolay temizlenir.

Rebuwo Yoga Matları 182cmuzunluk ile 68cm genişlik ölçüsü sayesinde egzersizleriniz esnasında size rahathareket alanı sunar. 5mm kalınlığındaki Rebuwo Kauçuk Yoga Matlarıegzersizlerinizi yaparken fiziksel rahatlığınızı düşünerek belinizi vesırtınızı destekleyecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Yoga ve Pilatesegzersizlerinizde sırtüstü olduğunuz pozisyonlarda omurganızın yere rahat birşekilde temas etmesini sağlayarak konforlu bir egzersiz imkânı sunar.

Egzersizleriniz sırasındavücudunuzda, özellikle ellerinizde oluşan terlemenin kaymaya neden olarakdengenizi bozmasını engellemek amacıyla üst yüzey yapısı özenle seçilmiştir.Rebuwo Kauçuk Yoga Matı yoga ve pilates egzersizleriniz esnasında ellerinizdekinemle beraber mata daha iyi sabitlenmenizi sağlar. Egzersizleriniz sırasındayaşadığınız terlemeler mat üzerinde iz bırakabilir ama bu izler mat kuruduktansonra geçecektir. Matınızı uzun süreli ve temiz kullanım için egzersizlerinizbitince hafif nemli bir bezle silerek temizleyebilir ve kurumayabırakabilirsiniz. Ayrıca yağlı kremler, makyaj malzemesi vb. ürünler matüzerinde lekelenmeler yapabileceği için kullanım öncesi bu konulara dikkatedilmesi gerekmektedir.


Özellikler:

Kalınlık: 5mm

Uzunluk: 183 cm

Genişlik: 68cm

Ağırlık: 2.7kg

 

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.