ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Talya Foods Filizlendirilmiş Baklagil Şehriye Seti ( Sebzeli )3x200g

349,00₺

İçindekiler:
YeşilMercimek & Kinoa & Kale Arpa Şehriye 200gr.: 
%100 tam tane filizlendirilmiş yeşil mercimek unu, kale yaprağı püresi,filizlendirilmiş kinoa unu.

Karabuğday& Mor Havuç & Pancar Arpa Şehriye 200gr.: %100 tam tane filizlendirilmiş çiğ karabuğday unu, morhavuç ve pancar püresi.


Kids Mix Arpa Şehriye 200gr.: %100 tam tane filizlendirilmiş çiğ karabuğday unu, mor havuç & pancar püresi, filizlendirilmiş yeşil mercimek unu, kale yaprağı püresi, filizlendirilmiş kırmızı mercimek unu, filizlendirilmiş kinoa unu.Kids Mix Arpa Şehriye Karabuğday & Mor Havuç & Pancar Arpa Yeşil Mercimek & Kinoa & Kale Arpa Şehriye
Enerji ve Besin Öğeleri 100gr için Enerji ve Besin Öğeleri 100gr için Enerji ve Besin Öğeleri 100gr için
Enerji Kcal / kj  310 / 1255 kj Enerji Kcal / kj  347 / 1255 kj Enerji Kcal / kj  270 / 1255 kj
Karbonhidrat(g) 51 Karbonhidrat(g) 69 Karbonhidrat(g) 42
Protein(g) 24 Protein(g) 13 Protein(g) 30
Yağ(g) 1,2 Yağ(g) 1,5 Yağ(g) 1
Trans Yağ(g) 0 Trans Yağ(g) 0 Trans Yağ(g) 0
Tuz(g) 0 Tuz(g) 0 Tuz(g) 0

Yumurta, süt ürünleri, tatlandırıcı, yapay aroma verici, mısır, pirinç ve ilavenişasta içermez.

Pişirme Önerisi:
Bir ölçü şehriyeyi bir miktar tereyağ ile kavurun.
İki ölçek soğuk su ekleyin.
Orta ateşte suyunu çekene kadar demleme usulü pişirin.
Arzuya göre tuz ekleyebilirsiniz.FİLİZLENDİRME NEDİR?
Baklagiller, tohumlar, tahıllar doğal yapıları gereği lektin, saponin, fitik asit gibi anti besinsel ögeler içerir. Bu ögeler, tohumları dış etkenlerden koruyan bir savunma mekanizmasıdır. Ancak; insan sindirimine uygun değillerdir ve baklagillerin içerdiği vitamin, mineral ve proteinin emilimini engeller. Filizlendirme ile bu savunma mekanizması büyük ölçüde ortadan kaldırılır. Aynı zamanda baklagillerin, tahılların ve tohumların besinsel değerleri de katbekat artar, ve emilimi kolaylaşır. Sindirimi mümkün hale gelir. Filizlendirilen gıdalar süper gıdalara dönüşür. Steril iklimlendirme sistemlerinde filizlendirilen ürünlerimiz , 40 derecenin altında, bütün vitamin, mineral değerleri korunarak dehidratörlerde kurutulur, taş değirmenlerde yüksek ısıya maruz kalmadan tam tane olarak un haline getirilir. Herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen makarnalarımızın içeriğinde sadece filizlenmiş baklagil unları, soğuk sıkım zeytin yağı, ve yüksek pH değerli içme suyu kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimiz BRC Global Standarts , bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olan 
HACCP 22000, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 10002 belgelerine sahip tesiste üretilmiştir. Tesisimizde sadece glütensiz ürün üretilmekte olup, çapraz bulaşma riskleri önlenmiştir. Satın almış olduğunuz ürünlerin hammaddesinden ambalajına kadar izlenebilirlik açısından her aşaması denetlenmektedir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.