ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Actifoam Step Tahtası Mavi

820,00₺ 912,00₺

STEP TAHTASI;hem fitness salonunda hem de ev alanında kullanılabilir. Farklı kurslarda öğrendiğiniz egzersizleri artık evde de fitness salonundaki gibi profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede tüm vücudunuzu son derece etkili ve eğlenceli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

✔ Ürün Ölçüleri ;Montajlı Hali : 70x30,5x10 cm, Yükseltilmiş Hali : 70x30,5x15 cm
✔ Profosyonel ve amatör sporcular için uygundur.
✔ Epp Köpük malzemeden üretilmiştir.
✔ Hafiftir.
✔ Cildi tahriş etmez.
✔ Kokusuzdur.
✔ Uyumlu renklere sahiptir.
✔ Isı ve Kimyasal dirençli yapısı vardır.
✔ %100 geri dönüşümlü bir yapısı yardır.

Diğer Satış Siteleri :

 

Actifoam Step Tahtası sırt, kol, omuz, göğüs, kalça, bacak gibi tüm kaslarınızı çalıştırabileceğiniz, hafif, taşınabilir ve yükseklik ayarlı step tahtasıdır.10 cm ve 15 cm olarak 2 farklı yüksekliğe ayarlanıp kullanılabilir. Ev ve spor salonlarındaki rehabilitasyonlar için çok idealdir. Yeni başlayan ve ileri düzeydeki sporcular için uygundur. Direnç bantları ve dambıl gibi ağırlıklarla, egzersizler daha zorlu hale getirilebilir. EPP malzemeden yapılmış olması ve yenilikçi tasarımı onu daha dayanıklı, hafif ve taşıması kolay hale getirir. Ürünün Teknik

Özellikleri :

Montajlı hali : 70 x 30,5 x 10 cm

Yükseltilmiş hali : 70 x 30,5 x 15 cm

 

Actifoam Step Tahtası sırt, kol, omuz, göğüs, kalça, bacak gibi tüm kaslarınızı çalıştırabileceğiniz, hafif, taşınabilir ve yükseklik ayarlı step tahtasıdır.

10 cm ve 15 cm olarak 2 farklı yüksekliğe ayarlanıp kullanılabilir. Ev ve spor salonlarındaki rehabilitasyonlar için çok idealdir.

Yeni başlayan ve ileri düzeydeki sporcular için uygundur. Direnç bantları ve dambıl gibi ağırlıklarla, egzersizler daha zorlu hale getirilebilir.

EPP malzemeden yapılmış olması ve yenilikçi tasarımı onu daha dayanıklı, hafif ve taşıması kolay hale getirir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.