ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Actifoam Yüzme Kemeri Mavi - İsimli - Yetişkin

372,00₺ 414,00₺

Actifoam Yüzme Kemeri ile yüzme öğrenmeyi keyifli hale getirip hızlandırın. Bireyin sudaki öz güveni ve yüzme kabiliyeti arttıkça köpüklerden çıkartarak sayılarını azaltabilirsiniz. Actifoam antrenman kemeri hafif ve kolay taşınabilir.

✔ Hafiftir.
✔ Cildi tahriş etmez.
✔ Isı ve Kimyasal dirençli yapısı vardır.
✔ %100 geri dönüşümlü bir yapısı yardır.
✔ Tek başına boğulmaya karşı koruma sağlamaz.
✔ Yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.

Actifoam Yüzme Kemeri ile çocuğunuzun ve kendinizin yüzme öğrenmesini keyifli hale getirip hızlandırın. Actifoam yüzme kemeri Çocuk boy için 6 adet 80x130x50 mm EPP köpükten, Yetişkin boy için 10 adet 80x130x50 mm oluşur. Çocuğunuzun sudaki öz güveni ve yüzme kabiliyeti arttıkça köpüklerden çıkartarak sayılarını azaltabilirsiniz. Actifoam yüzme kemeri çocuğunuzun kollarının tamamen serbest kalmasını sağlar. EPP malzemeden üretilmiştir. Hafif, dayanıklı, ısı ve kimyasallara dirençli, tahriş etmeyen, %100 geri dönüşümlü bir yapısı vardır. Ürünü kullandıktan sonra soğuk suyla durulayın ve kurumaya bırakın. Isıyla direkt temas etmesini engelleyin. Uyarı: Boğulmaya karşı koruma sağlamaz. Sadece sürekli ve yetkin gözetim altında iken kullanınız. Tüm bileşenler kullanılmalıdır.

Ürünün Teknik Özellikleri : 315-30kg/2-6Y

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.