ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rebuwo Per Yoga Mat Kaydırmaz Yoga Mat Çevre Dostu Yoga Mat Eco Friendly Mat 5mm Bordo

2.699,99₺ 2.999,99₺

Yoga pratiğinizde konfor ve dengeyi bir arada sunan Rebuwo PERyoga matı size tüm egzersizleriniz için ideal bir ortam sunar. PER,"Polymer Environmental Resin" kısaltmasıyla bilinen çevre dostu birmalzemedir ve yoga matlarında kullanılan birinci sınıf bir seçenektir. PERhammaddesi çevre dostu bir malzeme olup, üretiminde zararlı kimyasallarınkullanımını en aza indirir. Bu sayede, yoga pratiğinizi sadece kendinizledeğil, aynı zamanda çevrenizle uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Rebuwo PER yoga matı kaymaz yüzey özelliği ileegzersizlerinizdeki her pozda güvenli ve sağlam bir duruş deneyimi sunar. Aynızamanda, alt tarafındaki özel yapısı sayesinde zemine mükemmel bir şekildetutunur, böylece matınız hareket etmez ve size odaklanmanız için ideal bir alansunar. Zorlu yoga hareketleri sırasında dengenizi korumak için tasarlanmıştır.Rebuwo PER yoga matları hafif yapılarıyla taşıma kolaylığı sunar. Stüdyo, ev,dış mekan her türlü ortamda dilediğiniz gibi egzersiz yapmanın keyfiniçıkarabilirsiniz.

Ayrıca temizlik ve bakım açısından kullanıcı dostudur. Sadecetemizleyici sprey veya nemli bir bez ile silerek matınızı kolaycatemizleyebilirsiniz. Matınızı her kullanımdan sonra temizleyip kurumayabıraktıktan sonra muhafaza ederek daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.Ölçüler:

Uzunluk: 184cm

Genişlik: 62cm

Kalınlık: 5mm

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.